Walentynki w Toruniu. Kto kogo zaprasza?

14

LUTEGO

Dzień św. Walentego

Czasy, gdy chłopcy i młodzi mężczyźni z motylkami w brzuchu bali się odmowy dziewczyn przed walentynkowym spotkaniem mijają bezpowrotnie? Niekoniecznie – nie wszyscy bowiem korzystają z aplikacji świetnie parujących drugą połówkę a niektórzy nawet parę dni przed 14 lutego nadal… wysyłają listy!

Choć jest i druga strona medalu: dziewczyny stały się na tyle pewne siebie, że niejednokrotnie i one wychodzą z inicjatywą na walentynkowe popołudnie spędzone we dwoje.

Czułości okazujemy sobie w każdym wieku, co widać na załączonym obrazku.

Foto CC Flickr/maessive

Byłoby nam miło,
gdybyś polubił nas na Facebooku!

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/Kuranty/" data-tabs="\" data-width="300" data-height="70" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/Kuranty/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/Kuranty/">Kuranty Toruń</a></blockquote></div>

W tradycji Walentynek to było nie do pomyślenia…

Praktycznie od początku popularności tego święta w XX wieku z inicjatywą wychodzili tylko i wyłącznie mężczyźni. Dostarczane osobiście lub drogą pocztową kartki z nieodzownym elementem w postaci czerwonych serc masowo dostarczano w połowie lutego do wielu pań.

Obecnie? Uwierzcie lub nie, ale młodzież nadal kultywuje popularną przed laty formę papierową.

Mimo dostępu do komunikatorów internetowych, aplikacji dedykowanych do parowania idealnej partnerki lub partnera, przed 14 lutego wiele dziewczyn nadal czeka na tradycyjną kartkę walentynkową.

Byłeś już w restauracji Kuranty?
Wystaw nam recenzję!

<div id="TA_cdswritereviewlg536" class="TA_cdswritereviewlg"> <ul id="X8Dh0NV2S" class="TA_links Pl9u5b"> <li id="nC88iIijj" class="LiVoQAyV"> <a target="_blank" href="https://pl.tripadvisor.com/"><img src="https://pl.tripadvisor.com/img/cdsi/img2/branding/medium-logo-12097-2.png" alt="TripAdvisor"/></a> </li> </ul> </div> <script src="https://www.jscache.com/wejs?wtype=cdswritereviewlg&uniq=536&locationId=3199691&lang=pl&lang=pl&display_version=2"></script>

Nie zapominajmy o tych, których kochamy!

Jednak pierwsza randka nie jest jedynym powodem, dla którego warto obchodzić święto św. Walentego. Przecież tego dnia warto przypomnieć ukochanej już od lat osobie, jak wiele jej zawdzięczamy i jak nadal żywym uczuciem ją dażymy!

Poza prezentami, czekoladkami czy tradycyjną kartką ozdobioną serduszkami, warto zatem wziąć swoją partnerkę lub partnera do restauracji na uroczystą kolację!

Zapraszamy zatem z tej okazji serdecznie do restauracji Kuranty, gdzie gwarantujemy, że zadbamy o romantyczny klimat tego święta! Szczegółów z chęcią udzielimy telefonicznie!

Zadzwoń do nas!

606 664 756

lub napisz:

Poznaj nasze marki!

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij