Kuranty Bistro

Kuranty Waffle & Burger to stworzona dla studentów restauracja w podziemiach toruńskiej Starówki. Zlokalizowana na poziomie -1 na toruńskim Rynku od ponad roku przyciąga setki młodych i spragnionych dobrego jedzenia torunian.

Przystępne ceny, program lojalnościowy i nasz ciągły nacisk na wysoki standard jedzenia sprawiły, że lokal szybko stał się jednym z najpopularniejszych kierunków, gdzie młodzi ludzie kierują swoje kroki podczas weekendowej zabawy. Również w tygodniu, od południa licznie przybywają do nas goście, którzy znajdują u nas pożywne i przystępne cenowo dania.

Byłeś naszym gościem? Wystaw nam recenzję!

Kuranty Bistro znajdziesz na Rynku Staromiejskim 29, zaledwie 80 metrów od pomnika Mikołaja Kopernika.

Polub nasz profil na Facebooku, by pozostać na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami szczegółowymi. Praktycznie codziennie możesz trafić na ciekawe informacje dotyczące zmian w menu czy innych, ciekawych wydarzeń w naszej restauracji.

Restauracja Kuranty

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij