Kuranty Bistro

Kuranty Waffle & Burger to stworzona dla studentów restauracja w podziemiach toruńskiej Starówki. Zlokalizowana na poziomie -1 na toruńskim Rynku od ponad roku przyciąga setki młodych i spragnionych dobrego jedzenia torunian.

Przystępne ceny, program lojalnościowy i nasz ciągły nacisk na wysoki standard jedzenia sprawiły, że lokal szybko stał się jednym z najpopularniejszych kierunków, gdzie młodzi ludzie kierują swoje kroki podczas weekendowej zabawy. Również w tygodniu, od południa licznie przybywają do nas goście, którzy znajdują u nas pożywne i przystępne cenowo dania.

Byłeś naszym gościem? Wystaw nam recenzję!

<div id="TA_cdswritereviewlg16" class="TA_cdswritereviewlg"> <ul id="hdLXW9" class="TA_links R54URLlANU0a"> <li id="RHoWT8mEw" class="MtyPqQJLjj6K"> <a target="_blank" href="https://pl.tripadvisor.com/"><img src="https://pl.tripadvisor.com/img/cdsi/img2/branding/medium-logo-12097-2.png" alt="TripAdvisor"/></a> </li> </ul> </div> <script src="https://www.jscache.com/wejs?wtype=cdswritereviewlg&uniq=16&locationId=4324485&lang=pl&lang=pl&display_version=2"></script>

Kuranty Bistro znajdziesz na Rynku Staromiejskim 29, zaledwie 80 metrów od pomnika Mikołaja Kopernika.

Polub nasz profil na Facebooku, by pozostać na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami szczegółowymi. Praktycznie codziennie możesz trafić na ciekawe informacje dotyczące zmian w menu czy innych, ciekawych wydarzeń w naszej restauracji.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/Kuranty-bistro/" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/Kuranty-bistro/"><a href="https://www.facebook.com/Kuranty-bistro/">Kuranty Bistro</a></blockquote></div></div>

Restauracja Kuranty

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij