Catering w Toruniu

Lata przepracowane w branży gastronomicznej pozwoliły nam zdobyć wysoką pozycję na lokalnym rynku usługowym.

R

Sprawdzona marka

Uznanie naszych Klientów zyskaliśmy dzięki wytężonej pracy, elastycznemu podejściu do zmieniających się reguł rynku, zgraniu zespołu oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji personelu.

Elastyczność zamówienia

Dopasowujemy naszą ofertę usług oraz naszą kuchnię do nowych trendów, odpowiadając na potrzeby współczesnych konsumentów.

Doświadczenie

Oferujemy catering na wysokim poziomie. Mamy w ofercie wyborne potrawy, ciepłe i smakowicie pachnące, zachęcające do ucztowania.

Potrzebujesz cateringu wraz z salą restauracyjną?

Prowadzimy dwie restauracje – KURANTY i OBERŻA – ulokowane przy zabytkowej, klimatycznej Starówce w Toruniu. Posiadają niepowtarzalną atmosferę z uwagi na wyjątkowe położenie oraz umiejscowienie z historycznych obiektach. Królują tu dania kuchni polskiej serwowane ze staropolską swadą. Podajemy również wyborne alkohole, poczynając od mocnych trunków, poprzez kolorowe drinki, a kończąc na klasycznym piwie.

Imprezy okolicznościowe i catering…

Dostarczamy potrawy pod wskazany adres na terenie Torunia i okolicy, a także zapewniamy fachową obsługę. Każdorazowo zapewniamy najlepszy serwis zgodny z zasadami sztuki kelnerskiej. Proponujemy także starannie przygotowaną oprawę muzyczną. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, bankiety, gale, przyjęcia rodzinne. Realizujemy nasze usługi w wynajętych salach, w siedzibach przedsiębiorstw, domach Klientów.

Zamów teraz!

56 664 12 03

biuro@gotujemy.pl

ul. Stalowa 6c, 87-100 Toruń

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij