O Nas

Nasza historia

Historia Gotujemy.pl rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy rodzina otworzyła swoją pierwszą restaurację, aby zdobywać serca zarówno lokalnej społeczności, jak i licznie przybywa-jących do Torunia turystów. Wraz z rozwojem firmy powsta-wały kolejne inicjatywy gastronomiczne. Nowe pomysły i
kreatywne podejście zespołu zaowocowało powstaniem brandu Gotujemy.pl. To już ponad 15 lat kiedy zajmujemy się żywieniem zbiorowym, świadczeniem szeroko pojętych usług cateringowych oraz produkcją domowych pierogów według
własnych autorskich receptur.

Dziś Gotujemy.pl to również producent gotowych posiłków dla branży HORECA, a także wysokiej jakości produktów garmaże-ryjnych, takich jak: pierogi, kluski, naleśniki, klopsy itp.

Każde danie wychodzące spod rąk naszych kucharzy to hołd dla lokalnych składników, świeżości i pasji do gotowania.

Made in Toruń

 

W roku 2023 z rąk prezydenta Miasta Torunia otrzymaliśmy znak jakości MADE IN TORUŃ. Certyfikatem tym wyróżniają się firmy, które cechuje jakość produktu, usługi i wysoka kultura biznesowa. 

 

„Made in Toruń” to logo, które gwarantuje wysoką klasę produktu, jego pochodzenie, a przede wszystkim wiarygodność. Znaku nie można kupić, a prawo do posługiwania się nim, można zdobyć wyłącznie poprzez decyzję kapituły.

Nadanie nam znaku jakości Made in Toruń to ogromne wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie wobec naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy

 

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij