Dzień Kobiet. Czego pragną tego dnia nasze panie?

8

MARCA

Dzień Kobiet

8 marca w wielu krajach na świecie obchodzone jest Święto Kobiet. Dużo bardziej hucznie, niż Dzień Mężczyzn – bo nawet do 1993 r. w Polsce obchody miały charakter… państwowy.

Goździki i tulipany – to te kwiaty najczęściej wręczano paniom w minionym stuleciu. Wręczanie ich służyło oczywiście nie tylko należytemu uczczeniu ich zasług, ale również służyło poniekąd promocji kobiety pracującej.

Nasze panie z każdym rokiem potrafią nas coraz pozytywniej zaskakiwać!

Foto CC Flickr/Tom Morton

Byłoby nam miło,
gdybyś polubił nas na Facebooku!

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/Kuranty/" data-tabs="\" data-width="300" data-height="70" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/Kuranty/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/Kuranty/">Kuranty Toruń</a></blockquote></div>

Czego pragną kobiety?

Teraz na szczęście te czasy już za nami i możemy skoncentrować się nie na polityce, ale na tym, by nasze panie chodziły szczęśliwe nie tylko 8 marca. Czego zatem pragną kobiety?

Według badania przeprowadzonego w 2011 r. 65 proc. kobiet przyznaje, że pamięta i obchodzi swoje święto, tylko 14 proc. z nich kategorycznie temu zaprzecza.

Również 61 proc. pań oczekuje tego dnia upominku w postaci kwiatów, czekoladek lub uczczenia wieczoru w… restauracji.

Byłeś już w restauracji Kuranty?
Wystaw nam recenzję!

<div id="TA_cdswritereviewlg536" class="TA_cdswritereviewlg"> <ul id="X8Dh0NV2S" class="TA_links Pl9u5b"> <li id="nC88iIijj" class="LiVoQAyV"> <a target="_blank" href="https://pl.tripadvisor.com/"><img src="https://pl.tripadvisor.com/img/cdsi/img2/branding/medium-logo-12097-2.png" alt="TripAdvisor"/></a> </li> </ul> </div> <script src="https://www.jscache.com/wejs?wtype=cdswritereviewlg&uniq=536&locationId=3199691&lang=pl&lang=pl&display_version=2"></script>

Znamy takie miejsce!

Prawie 37 proc. pań zadeklarowało, że woli spędzać ten dzień w żeńskim towarzystwie, nie podano liczby kobiet, które preferują ten dzień w towarzystwie ukochanego.

Nie zmienia to jednak faktu, że warto tego dnia – z koleżankami lub ukochanym – odwiedzić romantyczną restaurację w sercu toruńskiej Starówki. Dla wszystkich pań przygotowaliśmy bowiem miłą niespodziankę, o której chętnie opowiemy podczas telefonicznej rezerwacji stolika.

W wyjątkowy dzień zapraszamy do Kurantów!

Zadzwoń pod 606 664 756

lub napisz do nas:

Poznaj nasze marki!

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij