Restauracja Oberża

Stała cena i ciągle świeże dania? Witaj w toruńskiej Oberży: restauracji, w której od ręki otrzymasz ciepłe i pyszne dania. Oberża to miejsce, w którym nasi kucharze mają pełne ręce roboty, ale dzięki temu Ty masz gwarancję najwyższej świeżości i jakości dań.

Byłeś naszym gościem?
Wystaw nam recenzję!

Jak do tego dążymy? To proste: podchodząc do lady wybierasz to, na co masz ochotę. Odwiedzasz kasę i od ręki otrzymujesz posiłek. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość po przystępnych cenach! Również, na godzinę przed zamknięciem, spodziewaj się licznych promocji!
Toruńska Oberża znajduje się na ul. Rabiańskiej 9, tuż obok Muzeum Piernika. Gdy zbłądzisz w krętych uliczkach toruńskiej Starówki, jesteś u nas bardzo mile widzianym gościem!
Miło nam poinformować, że w 2016 r. restauracja Oberża otrzymała certyfikat jakości od TripAdvisor!

Restauracja Kuranty

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij