Dzień Chłopaka w Toruniu? Warto wziąć swojego do restauracji!

30

WRZEŚNIA

Dzień Chłopaka

Czy w polskiej tradycji obchodzi się Dzień Chłopaka? Kiedyś każdy z nas w szkole dostawał od dziewczyn prezenty – dla równowagi dla dużo lepiej rozpoznawanego Święta Kobiet. Czy warto wrócić do tej tradycji?

Każdy z mężczyzn gdzieś w głębi duszy jest dzieckiem przez całe życie. Obecni trzydziestolatkowie potrafią spędzać godziny przy konsoli, 40-letni mężczyźni cieszą się widząc premiery nowych samochodów…

Warto zatem czasem rozpatrzeć aprobatę dla każdej z pasji swojego mężczyzny, czyż nie? I czy jest ku temu lepsza okazja, niż zaproszenie go na kolację z okazji Dnia Chłopaka?

Warto czasem wrócić do świąt obchodzonych za młodu i zaserwować swojemu partnerowi romantyczny Dzień Chłopaka!

Foto CC Flickr

Byłoby nam miło,
gdybyś polubił nas na Facebooku!

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/Kuranty/" data-tabs="\" data-width="300" data-height="70" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/Kuranty/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/Kuranty/">Kuranty Toruń</a></blockquote></div>

Co dać swojemu “chłopakowi” na Dzień Chłopaka?

Jasne, że idealnym prezentem byłaby konsola z wykupioną subskrypcją na pakiet gier z adnotacją “Plus”, a żaden facet nie pogardziłby również biletami na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej.

Warto jednak stworzyć warunki podkreślające donośność prezentu, który dla niego szykujesz.

Byłeś już w restauracji Kuranty?
Wystaw nam recenzję!

<div id="TA_cdswritereviewlg536" class="TA_cdswritereviewlg"> <ul id="X8Dh0NV2S" class="TA_links Pl9u5b"> <li id="nC88iIijj" class="LiVoQAyV"> <a target="_blank" href="https://pl.tripadvisor.com/"><img src="https://pl.tripadvisor.com/img/cdsi/img2/branding/medium-logo-12097-2.png" alt="TripAdvisor"/></a> </li> </ul> </div> <script src="https://www.jscache.com/wejs?wtype=cdswritereviewlg&uniq=536&locationId=3199691&lang=pl&lang=pl&display_version=2"></script>

Restauracja nie dla „chłopaków”?

Jasne, że sama kolacja to prezent nieprzystający do rangi tego “święta”, ale przecież trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce na to, by dać przygotowany dla niego prezent, czyż nie?

Warto zatem zarezerwować stolik już dziś na jedno ze świąt, które możemy spędzić w towarzystawie ukochanego mężczyzny. A ten na pewno doceni gest i odwdzięczy się wieloma małymi uczynkami; w końcu przede wszystkim sam element zaskoczenia – bo niewielu mężczyzn kojarzy nie tylko to święto – może przynieść zaskakująco pozytywne korzyści w przyszłości.

To co? Chcesz zarezerwować stolik?

Zadzwoń pod 601 422 373

lub napisz do nas:

Poznaj nasze marki!

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij