kuranty-plaskie-logo-biale
Restauracja Kuranty

Kuranty to restauracja położona w samym sercu toruńskiej Starówki. Zlokalizowana na wschodniej pierzei Rynku Staromiejskiego od lat stanowi jedno z kultowych miejsc odwiedzanych przez setki torunian i turystów.

Wystrój restauracji doskonale wpisuje się w klimat gotyckiego miasta: w restauracji dominują drewniane, wytonowane odcienie brązu, a wysoki standard poparty jest perfekcyjnie dobranym asortymentom.

Toruńskie Kuranty znajdziesz na Rynku Staromiejskim 29, zaledwie 80 metrów od pomnika Mikołaja Kopernika.

Polub nasz profil na Facebooku, by pozostać na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami szczegółowymi. Praktycznie codziennie możesz trafić na ciekawe informacje dotyczące zmian w menu czy innych, ciekawych wydarzeń w naszej restauracji.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/Kuranty/" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/Kuranty/"><a href="https://www.facebook.com/Kuranty/">Kuranty Toruń</a></blockquote></div></div>

Restauracja Kuranty

Gotujemy, ale używamy też ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczka to pliki zapisywane na Twoim dysku - istnieją od zawsze, ale teraz musimy o nich Ciebie informować. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać - my dzięki nim wiemy np. ile osób odwiedziło naszą stronę. Ale nie uzyskujemy żadnych innych, potencjalnie drażliwych dla Ciebie danych.

Zamknij